Instalacje wykonujemy na sprawdzonych podzespołach firm:

  • AVTECH,
  • BCS,
  • KENIK,
  • EASYCAM.

Na życzenie klienta wykonujemy prezentację sprzętu która umożliwia zapoznanie się z możliwościami oferowanych przez nas rozwiązań.

Głównym zadaniem systemu monitoringu jest odstraszenie potencjalnego sprawcy. Prawidłowo wykonany system dozoru wizualnego działa odstraszająco na intruza a w razie dokonania włamania lub dewastacji pozwala na identyfikację sprawcy oraz odzyskanie utraconego mienia. Nie jest to jedyny cel stosowania systemów monitoringu audiowizualnego. System monitoringu pozwala na kontrolę pracowników np. po przez prawidłowość wykonywanych zadań, kontrolę czasu i jakości wykonywanej pracy. Dzięki monitoringowi zainstalowanemu w magazynie mamy możliwość kontroli i dozór stanów magazynowych towarów lub materiałów.

Oferujemy wykonanie systemów analogowych a także w technologii IP. Zarówno systemy analogowe jak i IP podłączamy do sieci internet umożliwiając ich podgląd na laptopie, telefonie czy tablecie z dowolnego miejsca na świecie. Systemy projektujemy w oparciu o zdobytą wiedzę oraz doświadczenie, doradzając naszym klientom najlepsze rozwiązanie dostosowane do ich potrzeb i możliwości finansowych. Każdy system wymaga indywidualnej wyceny oraz projektu. Oferujemy bezpłatną wizję lokalną oraz projekt i wycenę. Na życzenie klienta wykonujemy modernizację oraz naprawę istniejących systemów a także okresową kontrolę i serwis zainstalowanych systemów.