Misją firmy jest zapewnienie stałego nielimitowanego dostępu do internetu oraz świadczenie innych usług w branży teleinformatycznej.

Na terenie Kielc oraz miejscowości ościennych posiadamy sieć nadajników radiowych gwarantującą stabilny i szybki dostęp do sieci internet.

Sieć komputerowa Sky-net z dostępem do internetu istnieje od 1998r. Od marca 2009 roku rozpoczęliśmy działalność pod nową nazwą Skydata.pl. Mamy za sobą już wiele lat doświadczenia, dzięki któremu możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Staramy się wprowadzać liczne innowacje, jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi technologiami informatycznymi. Przede wszystkim jednak staramy się, aby każdy nasz Klient czuł, że może na nas polegać i że poziom oferowanych mu usług jest najwyższy z możliwych. Na terenie Kielc i okolic zapewniamy kompleksową obsługę internetową dla firm i osób prywatnych. Dla naszych klientów świadczymy także usługi instalacji i konfiguracji systemów monitoringu i alarmów, kontroli dostępu oraz instalacji i napraw systemów domofonowych jedno i wielorodzinnych.

ul. 1 Maja 191 lok. 402
25-655 Kielce

+48 601 254 633

Godziny otwarcia

PON – PT: 8.00 – 16.00